![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Διέρρευσε το σχέδιο της μπλούζας που θα φορούν οι εθελοντές που θα βοηθούν στην διοργάνωση του Κολυμβητικού Κυπέλλου Άνοιξης 2019.
Όπως πληροφορηθήκαμε η εμφάνιση είναι προσφορά του φίλου του ΝΟΠ κ.Μαραβέλα, ιδιοκτήτη της ομώνυμης περίφημης ταβέρνας- εστιατορίου στο Γηροκομείο Μαραβέλας Eστιατόριο και οι εκτυπώσεις έγιναν στο κ.Γεώργιο Χήρα (https://www.chirasprinting.gr/).
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)