![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Items list
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Εντυπωσιακή εμφάνιση και επιστροφή στην Πάτρα με 4 μετάλλια για τη Βασιλική Καλαρούτη, κολυμβήτρια masters του ΝΟΠ στους χειμερινούς αγώνες βετεράνων που διεξήχθησαν στον Πειραιά 12 και 13 Μαρτίου.
Η Βάσια, στην πρώτη της συμμετοχή σε αγώνες βετεράνων κατέκτησε μετάλλιο και στα 4 αγωνίσματα που συμμετειχε. Συγκεκριμένα:
2 χρυσά στα 400μ ελεύθερο και 200μ μικτή ατομικη
2 ασημένια στα 100μ ελεύθερο και 200μ ελεύθερο
Να σημειώσουμε ότι τη Βάσια προπονούσε ο σύζυγός της και αρχηγός της ομάδας του ΝΟΠ, Βασίλης Κανελλόπουλος. Εξαιρετική χημεία λοιπόν και στη ζωή αλλά και στις προπονήσεις.
Πολλά συγχαρητήρια Βάσια, ευχόμαστε καλύτερους χρόνους και ακόμα περισσότερα μετάλλια!
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)