Loading...
Ημερομηνία: Δευτέρα 30 Νοέ -1
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ  ΑΓΩΝΩΝ  ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  Β’  ΦΑΣΗΣ  ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΕΦΗΒΩΝ   «2014»
Κλίκ για μεγέθυνση

ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΕΙΔΙΚΗ  ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ  ΑΓΩΝΩΝ  ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

Β’  ΦΑΣΗΣ  ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΕΦΗΒΩΝ   «2014»

 

 

Σας γνωρίζουμε τους ομίλους και τους αγώνες της  Β’ Φάσης - Ημιτελικής του Πρωταθλήματος  ΕΦΗΒΩΝ  «2014»  που θα διεξαχθούν στις  28 - 29 - 30 / 3 / 14,  ως εξής:

 

 

1.       ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ

 

 

1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ               2. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ          3. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ                    ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ                                          ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ                                   ΑΟ ΝΗΡΕΣ ΓΕΡ.    

ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                           ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                              ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.                  ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ                    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΑΟΚ                                                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                    

 

 

4.  Γ’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ                                   5.  ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΛΟΥ

 

ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                                                  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                                           ΓΣ ΑΝΑΝ. ΛΑΜΙΑΣ

ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ                                                           ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ

ΝΟ ΧΙΟΥ                                                                   ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                                                      ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

                                                                                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

 

Οι αγώνες της  Β’  Φάσης - Ημιτελικής,  θα διεξαχθούν με σύστημα  POOL. 

Ισχύει η Ισοπαλία.

 

Για την  Γ’  Φάση - Τελική,  προκρίνονται οι δυο (2) πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο,  σύνολο:

δέκα (10) ομάδες. 

-  2  -

 

 

 

            Σχηματίζονται δυο (2) όμιλοι των πέντε (5) ομάδων.  Οι αγώνες εντός των ομίλων γίνονται με το σύστημα  POOL  (όλοι με όλους).

 

Ισχύει, η  Ισοπαλία.   Στους χιαστί αγώνες και αγώνες κατάταξης, πρέπει να υπάρξει,  νικητής.

 

            Η  Γ’  Φάση - Τελική,  θα διεξαχθεί στις  10 - 11 – 12 - 13 / 7 / 14  και  η  κλήρωση  αυτής,  θα διεξαχθεί την  Τετάρτη   28 / 5 / 14  και  ώρα:  13:30  στα γραφεία της  ΚΟΕ. 

 

            Κατά τα άλλα ισχύουν, ότι αναφέρονται στην Ειδική Προκήρυξη Υδατοσφαίρισης του Πρωταθλήματος  ΕΦΗΒΩΝ  «2014»  με  αριθμ. πρωτ: 501/ 28.1.14,  καθώς επίσης και της Γενικής Προκήρυξης Υδατοσφαίρισης του  «2014»  με  αριθμ. πρωτ: 6410/Ε/ 21.10.13.   

 

 

2.       ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ   ΟΡΟΙ

 

 

Το κάθε σωματείο υποχρεούται να καταθέσει παράβολο 265,00€, στο λογαριασμό της Κ.Ο.Ε.  Ε.Τ.Ε 080/48090172 έως την ΤΕΤΑΡΤΗ 26/03/2014, διαφορετικά δεν θα μπορούν να λάβουν μέρος στους αγώνες .

            Τα σωματεία υποχρεούνται να επιδεικνύουν το καταθετήριο του παραβόλου σε τυχόν ζήτηση του από τον Αλυτάρχη.

 

3.       ΛΟΙΠΕΣ  ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ  -  ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ

 

 

Για οτιδήποτε δεν αναφέρεται στην παρούσα  Ειδική Προκήρυξη αποφασίζει το  Δ.Σ.  της  ΚΟΕ. 

 

Η  παρούσα δέχεται τροποποιήσεις, εφόσον τούτο αποφασισθεί από το  Δ.Σ.  της  ΚΟΕ.

 

 

 

Για το  Δ.Σ.

Ο  Πρόεδρος                                                                          Ο  Γενικός  Γραμματέας

 

 

Δ.  ΔΙΑΘΕΣΟΠΟΥΛΟΣ                                                      Δ.  ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ

 

 

 

 

-  3  -

 

1.  ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΡΡΑ    ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

 

 

1η  αγωνιστική              Παρασκευή                             28/3/14

 

ΩΡΑ: 19:00          ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ                      ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 20:00          ΧΑΝ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΩΡΑ: 21:00          ΑΣ  ΑΡΗΣ  ΘΕΣ.                             ΑΘΩΣ  ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         

 

 

2η  αγωνιστική              Σαββάτο                        29/3/14

 

ΩΡΑ: 10:00          ΠΑΟΚ                                    ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΩΡΑ: 11:00          ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ           ΧΑΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΩΡΑ: 12:00          ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                       ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. 

         

 

3η  αγωνιστική              Σαββάτο                        29/3/14

 

ΩΡΑ: 18:30          ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                    ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΩΡΑ: 19:30          ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.                     ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 20:30          ΧΑΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ                     ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                                    

                  

4η  αγωνιστική              Κυριακή                       30/3/14

 

ΩΡΑ: 10:00          ΠΑΟΚ                                    ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΩΡΑ: 11:00          ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                       ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΩΡΑ: 12:00          ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.                     ΧΑΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ           

 

 

5η  αγωνιστική              Κυριακή                       30/3/14

 

ΩΡΑ: 18:00          ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ           ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΩΡΑ: 19:00          ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                    ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ  

ΩΡΑ: 20:00          ΧΑΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ                     ΠΑΟΚ                

 

 

 

 

-4-

 

2.  Α’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΙΛΙΣΙΟ

 

 

1η  αγωνιστική              Παρασκευή                             28/3/14

ΩΡΑ: 20:00          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ                   ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ            

ΩΡΑ: 21:00          ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ                        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

2η  αγωνιστική              Σάββατο                        29/3/14

ΩΡΑ: 12:00          ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ           ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.       

ΩΡΑ: 13:00          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ                   ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

                            

3η  αγωνιστική              Σάββατο                        29/3/14

ΩΡΑ: 19:00          ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 20:00          ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ                        ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

 

4η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 10:00          ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ             ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ      

ΩΡΑ: 11:00          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ                   ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.       

                                     

5η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 18:00          ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ

ΩΡΑ: 19:00          ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.        ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ

 

 

2.  Α’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική              Παρασκευή                             28/3/14

ΩΡΑ: 21:30          ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.

 

2η  αγωνιστική              Σάββατο                        28/3/14

ΩΡΑ: 11:00          ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     

                            

3η  αγωνιστική              Σάββατο                        29/3/14

ΩΡΑ: 20:00          ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

4η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 10:30          ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ                        ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

                                     

5η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 17:30          ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

 

 

-  5  - 

 

 

 3. Β’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΛΙΜΟΥ

 

1η  αγωνιστική              Παρασκευή                             28/3/14

ΩΡΑ: 20:30          ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ            

ΩΡΑ: 21:30          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

3η  αγωνιστική              Σάββατο                        29/3/14

ΩΡΑ: 20:00          ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ             ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

4η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 10:00          ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ                 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 16:30          ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ             ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

 

 

3. Β’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΕΡΑΚΑ

 

2η  αγωνιστική              Σάββατο                        29/3/14

ΩΡΑ: 13:30          ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                          ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ       

ΩΡΑ: 14:30          ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                            ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

 

 

3. Β’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική              Σάββατο                        29/3/14

ΩΡΑ: 21:00          ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

4η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 09:30          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

5η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 16:30          ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                          ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

-6-

 

 

4. Γ’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ

 

1η  αγωνιστική              Παρασκευή                             28/3/14

ΩΡΑ: 19:30          ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                         ΝΟ ΧΙΟΥ           

ΩΡΑ: 21:00          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ        ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

 

2η  αγωνιστική              Σάββατο                        29/3/14

ΩΡΑ: 11:00          ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ     

ΩΡΑ: 12:30          ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική              Σάββατο                        29/3/14

ΩΡΑ: 17:00          ΝΟ ΧΙΟΥ                               ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΩΡΑ: 18:30          ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                         ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Γ’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

4η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 11:30          ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                ΝΟ ΧΙΟΥ 

ΩΡΑ: 12:30          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ        ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

5η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 18:30          ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 19:30          ΝΟ ΧΙΟΥ                               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

 

 

 

 

 

 

-  7  -

 

5.  ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΛΟΥ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

 

1η  αγωνιστική              Παρασκευή                             28/3/14

ΩΡΑ: 18:00          ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

 

 

5.  ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΛΟΥ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΙΩΝΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική              Παρασκευή                             28/3/14

ΩΡΑ: 19:30          ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ                       ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.

ΩΡΑ: 20:30          ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ              ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

 

2η  αγωνιστική              Σάββατο                        29/3/14

ΩΡΑ: 12:00          ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                 ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.       

ΩΡΑ: 13:00          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                        ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 14:00          ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                   ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

                            

 

3η  αγωνιστική              Σάββατο                        29/3/14

ΩΡΑ: 19:00          ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.                  ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 20:00          ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ              ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 21:00          ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ                       ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

 

4η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 10:00          ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 11:00          ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                   ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.       

ΩΡΑ: 12:00          ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ              ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ

                                     

 

5η  αγωνιστική              Κυριακή                        30/3/14

ΩΡΑ: 17:30          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                        ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 18:30          ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.                  ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 19:30          ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ                       ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      

 

Κολυμβητήριο Ν.Ο.Πατρών
Ακτή Δυμαίων έναντι ΔΕΗ


Ώρες λειτουργίας:
Δευτέρα έως Παρασκευή 10.00 - 20.00
Σάββατο 10.00 - 13.00
Τηλ: 2610 317766

Email Επικοινωνίας: [email protected]

Εθνικό κολυμβητήριο «Α. Πεπανός»

Ώρες λειτουργίας:
Δευτέρα έως Παρασκευή 15.00 - 21.00
Σάββατο 10.00 - 13.00
Τηλ: 2610 644303


Email Διαφήμισης:
[email protected] 

Facebook

Flickr

© Copyright 2019 ΝΟΠ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ