Loading...
Ημερομηνία: Παρασκευή 30 Μάι 2014
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΦΑΣΗΣ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ
Κλίκ για μεγέθυνση

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων της Β΄ Φάσης του Πρωταθλήματος Μίνι Παίδων από τη σχετική προκήρυξη της ΚΟΕ.

 

Στην Τελική Φάση προκρίνονται 10 ομάδες, και συγκεκριμένα οι 2 πρώτες από κάθε όμιλο.

 

Η κλήρωση της Τελικής Φάσης θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 25 Ιουλίου 2014, ενώ οι αγώνες έχουν προγραμματιστεί για τις 24 – 27 Ιουλίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

 

 

Όμιλος Θεσσαλονίκης (Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο)

1η αγωνιστική Παρασκευή 20/6/14

19:00 ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

20:00 ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

2η αγωνιστική Σάββατο 21/6/14

11:00 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ – ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

12:00 ΝΟ ΧΙΟΥ – ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική Σάββατο 21/6/14

18:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

19:00 ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ

4η αγωνιστική Κυριακή 22/6/14

10:00 ΝΟ ΧΙΟΥ- ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

11:00 ΠΑΟΚ – ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

5η αγωνιστική Κυριακή 22/6/14

16:30 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ

17:30 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΟΚ

 

 

 

 

 

Α Όμιλος Αττικής (Κολυμβητήριο Βουλιαγμένης)

1η αγωνιστική Παρασκευή 20/6/14

20:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

21:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

2η αγωνιστική Σάββατο 21/6/14

09:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

10:30 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

3η αγωνιστική Σάββατο 21/6/14

19:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

20:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

4η αγωνιστική Κυριακή 22/6/14

09:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

10:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

5η αγωνιστική Κυριακή 22/6/14

19:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

20:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

 

 

 

 

Β Όμιλος Αττικής (Κολυμβητήριο Γέρακα)

1η αγωνιστική Παρασκευή 20/6/14

20:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

21:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

2η αγωνιστική Σάββατο 21/6/14

12:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

13:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

3η αγωνιστική Σάββατο 21/6/14

19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

20:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

4η αγωνιστική Κυριακή 22/6/14

10:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

11:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

5η αγωνιστική Κυριακή 22/6/14

17:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

18:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

 

 

 

 

Γ Όμιλος Αττικής (Κολυμβητήριο Περιστερίου)

1η αγωνιστική Παρασκευή 20/6/14

18:00 ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ. – ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

19:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η αγωνιστική Σάββατο 21/6/14

10:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.

11:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

3η αγωνιστική Σάββατο 21/6/14

18:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

19:00 ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4η αγωνιστική Κυριακή 22/6/14

10:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

11:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.

5η αγωνιστική Κυριακή 22/6/14

18:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

 

 

 

 

Όμιλος Βόλου (Κολυμβητήριο Νέας Ιωνίας)

1η αγωνιστική Παρασκευή 20/6/14

20:30 ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

21:30 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η αγωνιστική Σάββατο 21/6/14

12:30 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

13:30 ΑΟ ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΝ. – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

3η αγωνιστική Σάββατο 21/6/14

19:30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

20:30 ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ - ΑΟ ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΝ.

4η αγωνιστική Κυριακή 22/6/14

10:00 ΑΟ ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΝ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

11:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

5η αγωνιστική Κυριακή 22/6/14

16:30 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΝ

17:30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

Κολυμβητήριο Ν.Ο.Πατρών
Ακτή Δυμαίων έναντι ΔΕΗ


Ώρες λειτουργίας:
Δευτέρα έως Παρασκευή 10.00 - 20.00
Σάββατο 10.00 - 13.00
Τηλ: 2610 317766

Email Επικοινωνίας: [email protected]

Εθνικό κολυμβητήριο «Α. Πεπανός»

Ώρες λειτουργίας:
Δευτέρα έως Παρασκευή 15.00 - 21.00
Σάββατο 10.00 - 13.00
Τηλ: 2610 644303


Email Διαφήμισης:
[email protected] 

Facebook

Flickr

© Copyright 2020 ΝΟΠ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ