Loading...
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΟΠ 13-5
Κλίκ για μεγέθυνση

Την ήττα γνώρισε η ομάδα του ΝΟΠ στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Α1 Ανδρών. Οι πατρινοί έκαναν κακό ξεκίνημα στο πρώτο 8λεπτο παρ'ολα αυτά στην δεύτερη και τρίτη περίοδο κατάφεραν και περιόρισαν την διαφορά στο ένα και δύο γκολ. Στην τελευταία περίοδο οι "δαίμονες" δεν κατάφεραν να μείνουν στο παιχνίδι και η διαφόρα πήρε μεγαλύτερες διαστάσεις.

Πλέον όλοι στο στρατόπεδο του ΝΟΠ επικεντρώνονται στον επόμενο αγώνα της 3ης αγωνιστικής με αντίπαλλο την ομάδα των ΧΑΝΙΩΝ όπου και στοχεύουν στην νίκη για να παραμείνουν στον στόχο τους.

Τα οκτάλεπτα: 5-2, 1-2, 2-1, 5-0

Τα γκολ των δύο ομάδων:

Παναθηναϊκός (Άντριτς): Τσόκας 4, Όρεμπ 3, Βράνιες 2, Σάριτς 2, Βουλγαράκης, Δερμιτζάκης

ΝΟΠ (Σελετόπουλος): Κολόμβος 2, Μουρίκης, Κοντάκος, Αλεξάντερ

*Η δεύτερη αγωνιστική της Α1 ολοκληρώνεται την Τρίτη (17:45) στο κολυμβητήριο των Χανίων όπου η τοπική ομάδα υποδέχεται το Παλαιό Φάληρο.