Loading...

 

Στο κολυμβητικό μίτινγκ «Κύπελλο Χριστουγέννων» πήραν μέρος 66  αθλητές - αθλήτριες του Ν. Ο. Πατρών

Τις 3 πρώτες θέσεις στις ηλικίες 9, 10, 11 και 12 κατέλαβαν οι αθλητές

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 11 ΕΤΩΝ  1η στα 50 μ πεταλούδα 2η στα 100 πεταλούδα

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ  9 ΕΤΩΝ 2η στα 50

πεταλούδα 3η στα 50 ελεύθερο

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  10 ΕΤΩΝ 2ος στα 100 ελεύθερο

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ 11 ΕΤΩΝ 2η στα 100 ελεύθερο 3η στα 200 ελεύθερο

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  9 ΕΤΩΝ 3η στα  50 πρόσθιο 

ΘΩΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 3ος στα 100 πρόσθιο

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ  11 ετών 3ος στα 200 ΜΑ

ΛΥΚΟΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 11 ΕΤΩΝ 3η στα 200 ΜΑ

2η θέση στην 4χ50 μ ομαδική  και  2η θέση  4χ50 ελεύθερο κορίτσια 9 ετών  με τις αθλήτριες  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ.

 

Επίσης, μέσα στην 8αδα ήταν και οι ΜΠΡΑΚΑΤΣΕΛΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΟΙΡΑΛΗ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ, ΜΠΙΘΟΥΛΚΑ, ΤΣΙΑΚΜΑ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ,  ΤΣΙΡΩΝΗ, ΡΑΚΙΝΤΖΗ, ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΑΛΕΝΙΟΣ,  ΦΑΛΑΡΗΣ, ΡΑΚΙΤΖΗ, ΑΛΑΦΑΚΗΣ, ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ, ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ.

 

 

Επίσης συμμετοχή στους αγώνες είχαν και οι  ΖΑΧΙΩΤΗΣ,  ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ, ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ, ΠΑΠΑΤΣΙΡΟΥ, ΒΛΑΣΤΑΡΑ.

 

Για την Αγωνιστική Ομάδα του Ν.Ο.Πατρών

 

 9 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ

1ος ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΦΗΒΟΙ) ΣΤΑ 5Ο ΕΛ

1η ΙΑΤΡΟΥ  ΕΛΕΝΗ (ΝΕΑΝΙΔΕΣ) ΣΤΑ 100 ΕΛ

1η ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   12 ΕΤΩΝ ΣΤΑ 100 ΕΛ

1η ΤΖΙΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΓΥΝ) ΣΤΑ 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

1η ΜΑΣΜΑΝΙΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΝΕΑΝ) ΣΤΑ 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

1ος ΠΟΥΛΗΣ Ι (ΕΦΗΒΟΙ) ΣΤΑ 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

1ος ΤΣΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΦΗΒΟΙ)ΣΤΑ 50 ΠΡΟΣΘΙΟ

1ος ΤΣΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑ 100 ΠΡΟΣΘΙΟ

1η  ΣΑΛΕΜΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  12 ΕΤΩΝ ΣΤΑ 200 ΠΡΟΣΘΙΟ

 

7 ΑΡΓΥΡΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ

2η  ΜΑΣΜΑΝΙΔΗ  ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΝΕΑΝ) ΣΤΑ 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

2η ΤΖΙΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΓΥΝ) ΣΤΑ 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

2η ΙΑΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑΝ ΣΤΑ 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

2η ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Β  12 ΕΤΩΝ ΣΤΑ 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

2ος ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΦΗΒΟΙ ΣΤΑ 100 ΥΠΤΙΟ

2ος ΤΣΕΛΙΟΣ ΠΑ. ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΑ 200  Μ. ΑΤΟΜ.

2ος ΤΣΕΛΙΟΣ  ΣΤΑ 400 Μ Α

 

6 ΑΡΓΥΡΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ

3ος  ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΦΗΒΟΙ ΣΤΑ 50 ΥΠΤΙΟ

 

3ος ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦΗΒΟΙ ΣΤΑ 50 ΠΕΤΑΛ

3ος ΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΟΙ ΣΤΑ 100 ΠΕΤ

3ος ΠΟΥΛΗΣ  ΣΤΑ  200 Μ ΑΤ

3η  ΣΑΛΕΜΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 12 ΕΤΩΝ ΣΤΑ 100 ΠΡΟΣΘΙΟ

3η ΜΑΣΜΑΝΙΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ  ΝΕΑΝ ΣΤΑ 50 ΠΡΟΣΘΙΟ

 

Mέσα στην 8αδα: ΣΟΛΩΜΟΥ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΣΑΛΕΜΗΣ, ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΡΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ.

 

Επίσης συμμετείχαν ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.,   ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΛΓΑ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ.

 

 

 

 

Κολυμβητήριο Ν.Ο.Πατρών
Ακτή Δυμαίων έναντι ΔΕΗ


Ώρες λειτουργίας:
Δευτέρα έως Παρασκευή 10.00 - 20.00
Σάββατο 10.00 - 13.00
Τηλ: 2610 317766

Email Επικοινωνίας: [email protected]

Εθνικό κολυμβητήριο «Α. Πεπανός»

Ώρες λειτουργίας:
Δευτέρα έως Παρασκευή 15.00 - 21.00
Σάββατο 10.00 - 13.00
Τηλ: 2610 644303


Email Διαφήμισης:
[email protected] 

Facebook

Flickr

© Copyright 2020 ΝΟΠ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ