Loading...

Καθημερινή ενημέρωση για τις δραστηριότητες του Ναυτικού ομίλου Πατρών στην επίσημη σελίδα μας στο Facebook : Ναυτικος Ομιλος Πατρων -ΝΟΠ

@PatrasNauticalClub

Β Ημιτελική φάση Πρωταθλήματος Παίδων 2015- 5ος Ομιλος Βόλου
Κλίκ για μεγέθυνση
Β Ημιτελική φάση Πρωταθλήματος Παίδων 2015- 5ος Ομιλος Βόλου

Σε πέντε ομίλους με έξι ομάδες ο καθένας ξεκινάει η δεύτερη ημιτελική φάση του Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης  Παίδων 2015  που θα διεξαχθούν   την Παρασκευή 17 έως την Κυριακή  19  Απριλίου 2015

Ο Ναυτικός Όμιλος Πατρών θα συμμετάσχει στο 5ο  Όμιλο Βόλου μαζί με τις ομάδες :

  • ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ                                   
  • ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                             
  • ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ       
  • ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                               
  • ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                          
  • ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
Οι  αγώνες της  Β’  Φάσης - Hμιτελικής,  θα διεξαχθούν με το σύστημα  POOL  (ένας εναντίον όλων), και στην τελική φάση προκρίνονται οι δυο (2) πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο,  σύνολο:  δέκα (10) ομάδες. 

Στην  Τελική Φάση,  σχηματίζονται δυο (2) όμιλοι των πέντε (5) ομάδων.

Η  Γ’  Φάση - Τελική,  θα διεξαχθεί στις  26 - 28 / 6 / 15  και  η  κλήρωση  αυτής,  θα διεξαχθεί την  Τετάρτη  27/ 5 / 15  και  ώρα:  13:30  στα γραφεία της  ΚΟΕ.

Ευχόμαστε καλή επιτυχία στην δύσκολη προσπάθεια της δυναμικής και αξιόλογης ομάδας των παίδων μας και τον προπονητή της κ. Κ.Σακαλή, με ευγενείς αγώνες και στόχο την νίκη, αλλά και σεβασμό προς τους αντιπάλους και τους διαιτητές.  Είμαστε σίγουροι ότι θα μας κάνετε περήφανους με την προσπάθειά σας.

Το πρόγραμμα των αγώνων του Ομίλου Βόλου έχει ως εξής.

ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΛΟΥ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΙΩΝΙΑΣ

1η  αγωνιστική                Παρασκευή                    17/4/15

ΩΡΑ: 18:00          ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ               ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 19:00          ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ            ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 20:00          ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ              ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

2η  αγωνιστική                Σάββατο                         18/4/15

ΩΡΑ: 10:00          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                   ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 11:00          ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ         ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΩΡΑ: 12:00          ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                   ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

3η  αγωνιστική                Σάββατο                         18/4/15

ΩΡΑ: 19:00          ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                       ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 20:00          ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                       ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 21:00          ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

4η  αγωνιστική                Κυριακή                         19/4/15

ΩΡΑ: 10:00          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                      ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 11:00          ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                      ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 12:00          ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                     ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

5η  αγωνιστική                Κυριακή                         19/4/15

ΩΡΑ: 18:00          ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ         ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 19:00          ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                   ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ: 20:00          ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

Η σύνθεση της Ομάδας Παίδων (κάτω των 15 ετών) του Ναυτικού Ομίλου Πατρών:

  1. Αργυροκαστρίτης Ιωάννης (2000)
  2. Τάτσιος Αριστοτέλης (2001)
  3. Σπυράτος Χρήστος (2000)
  4. Καλογερόπουλος Ιωάννης (2000)
  5. Καραμπούλας Γιώργος (2000)
  6. Χατζής Μιχάλης  (2001)
  7. Γουργουλέτης Χρήστος (2000)
  8. Πασσάς Θαραλλέος (2000)
  9. Τσιτσάρας Ιωάννης (2000)
  10. Ζερνιώτης Ιωάννης (2000)
  11. Ανδρικόπουλος Νίκος (2001)
  12. Κρίκης Αθανάσιος (2001)
  13. Αθανασόπουλος Πελοπίδας (2001)
  14. Κομκοτός Παναγιώτης (2001)
  15. Κούρβελας Νικόλαος (2001)
  16. Μαυροκέφαλος Αλέξανδρος (2001)
 

Κολυμβητήριο Ν.Ο.Πατρών
Ακτή Δυμαίων έναντι ΔΕΗ


Ώρες λειτουργίας:
Δευτέρα έως Παρασκευή 10.00 - 20.00
Σάββατο 10.00 - 13.00
Τηλ: 2610 317766

Email Επικοινωνίας: [email protected]

Εθνικό κολυμβητήριο «Α. Πεπανός»

Ώρες λειτουργίας:
Δευτέρα έως Παρασκευή 15.00 - 21.00
Σάββατο 10.00 - 13.00
Τηλ: 2610 644303


Email Διαφήμισης:
[email protected] 

Facebook

Flickr

© Copyright 2020 ΝΟΠ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ